Kedicik Cumhuriyetti Discord Sunucusu

Kurucu kedi sever olan, kurallarını önemseyen, rpye açık, eğlenceli ortamı olan, sohbet döndürülebilen bir suncu. Arkadaşlarınızdan öneriler istiyebileceğiniz bir sunucu.

Sunucunun amacı kediler ve arkadaşlarınızla sohbet.

1) Küfür, argo, hakaret, erotik içerik ve link paylaşımı yasaktır. (Özel duruma yazılan şeyler içinde geçerlidir)
2) Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yapmak/yazmak yasaktır.
3Din dil ve ırk ayrımı yapmak yasaktır. (Bununla ilgili isim, profil fotoğrafı, görsel, video ve özel duruma yazılanlar dahil)
4Siyaset yapmak, tartışma çıkarmak huzuru bozmak yasaktır. (Bununla ilgili isim, profil fotoğrafı, görsel, video ve özel duruma yazılanlar dahil)
5) Spoiler vermek yasaktır. (Spoiler için özel kanallar bulunmaktadır)
6) Yetkililerini ve moderatörleri gereksiz yere etiketlemeyiniz.
7) Yabancı dil kullanımı yasaktır. İstisnalar uygulanabilir. (Bir animeyle özdeşmiş kelime ve sloganlar serbesttir. Örn: Hollow, bankai, hokage gibi terimler, "Ippen shinde miru?" "Kaizoku ou ni ore wa naru." gibi cümleler)
8) Herhangi bir kanal yöneticisine, kanal üyesine veya yaptıkları işlere yapıcı olmayan kırıcı/aşağılayıcı eleştirilerde bulunmak yasaktır.
9) Alkol, tütün (e-sigara) ve uyuşturucu/uyarıcı maddeler gibi bağımlılık yapan maddelerden bahsetmek ve kullanımına özendirmek yasaktır. (Bunlarla ilgili isim ve profil fotoğrafı dahil, sigarayı öne çıkartmayan, ona odaklanmayan profil fotoğrafları modlarca verilen karara göre hariç tutulabilir)
10) Sohbettekilerin huzurunu kaçırmak ve sohbet düzenini anlamsız yazılar yazarak, spam, flood, troll vs. yaparak bozmak yasaktır.


# #Sohbet # #Kedi # #Arkadaşlarla EğlenceBeğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Kedicik Cumhuriyetti Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları