мєη∂єяєѕ нσмє Discord Sunucusu

Açıklama: Sarsılmaz ailesinden sonra Menderes Home olarak kurulan grubumuzda sıcak bir aile ortamını temenni ederiz siz güzel insanları saygı sevgi çerçevesinde aramızda görmek isteriz. Sunucumuzda owo oynayabilir ve owo çekilişlerine katılabilirsiniz.

Sunucunun amacı: Topluluk oluşturmak ve aile ortamı kurmak

Kurallar;

MADDE 1- (1) Yöneticiler ve Yetkililer harici hiçbir Kullanıcı, bir Yönetici veya Yetkilinin sergilemesi beklenecek davranış veya davranışları sergileyemez, kendisini bir Yönetici veya Yetkilinin yerinde konumlandıramaz.

MADDE 2- (2) Kullanıcı, Sunucuda bulunan diğer Kullanıcı veya Kullanıcıları Kanallar dahilinde ve/veya özel mesaj yoluyla rahatsız edemez, diğer Kullanıcı veya Kullanıcılara reklam içerikli mesaj gönderemez, diğer Kullanıcı veya Kullanıcılar ile Kuralların lafzına aykırı Konuşmalar yapamaz.

MADDE 3- (3) Kullanıcı, herhangi bir siyasî görüşün, akımın ve markanın propagandasını ve/veya fanatikliğini yapamaz; bilgi paylaşmak, bilgi almak ve karşılıklı hoşgörü ilkesi çerçevesinde sohbet edebilir.

MADDE 4- (4) Müzik dinlemek için ayrılmış Ses Kanalları haricindeki bir Ses Kanalına dahil olan Kullanıcı, Yöneticiler ve/veya Yetkililer özel olarak izin vermedikçe, herhangi bir sesli konuşma yapılmıyorsa dahil olduğu anda, herhangi bir sesli konuşma yapılıyorsa konuşması için uygun olan ilk anda ve her halükarda en fazla 5 dakika içerisinde en az bir defa sesli konuşma yapmak zorundadır.

MADDE 5- (5) Sunucunun işleyişinin aksamaması için Kullanıcı, Yöneticilerin ve Yetkililerin hiçbirini engelleyemez, Yetkililer de hiçbir Kullanıcıyı engelleyemez. (KEYFİYETTEN)

MADDE 6- (6) Kullanıcı, Yöneticiler özel olarak izin vermedikçe, Sunucuda birden fazla kullanıcı hesabı ile bulunamaz. Sunucuda birden fazla kullanıcı hesabı ile bulunduğu tespit edilen Kullanıcının her bir hesabı için İşlem uygulanır.

MADDE 7- (7) Kanallar dahilinde ve özel mesaj yoluyla, her ne formda olursa olsun korsan içerik teşviki ve/veya paylaşımı yapılamaz.

MADDE 8- (8) Yöneticiler; Tanımları, Kuralları, Kanalları, rolleri, izinleri ve yetkileri değiştirme, kaldırma ve/veya bunlara yenisini ekleme hakkını saklı tutar..


# Aile # Sohbet # EğlenceBeğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

мєη∂єяєѕ нσмє Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları