dcsv.me 🟢 5579 Online

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Kolay Kısayollar

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen topluluğumuza katılın, ücretsiz güncellemelerin ve birçok ücretsiz ödülün sizi beklediğini unutmayın ya da Destek ile iletişime geçin.

DSC, Discoin anlamına gelir. Discoin satın alarak sunucunuzu genişletebilir ve daha fazla üyeye ulaşabilirsiniz.

DSC alma yöntemleri burada açıklanacak.

"Günün Sunucusu'nda Göster" düğmesine tıklayarak sunucunuzu Günün Sunucusu bölümünde gösterebilirsiniz. Unutmayın, sunucunuzu sadece günde bir kez gösterebilirsiniz.

Sponsorluk, sunucunuzun adını sayfanın en üstünde göstermenin yanı sıra bizi desteklemenin bir yoludur. Sponsorluğu 1 gün, 3 gün, 7 gün veya 30 gün boyunca satın alabilirsiniz.

Boost, sunucunuzu seçtiğiniz kategoride öne çıkarmak için bir yoldur. Boost'u 1 gün, 3 gün, 7 gün veya 30 gün boyunca satın alabilirsiniz.

"Öne Çıkar" düğmesine tıklayarak sunucunuzu seçtiğiniz kategoride öne çıkarabilirsiniz. Unutmayın, sunucunuzu sadece günde bir kez öne çıkarabilirsiniz.

Botlar, Discord'un dijital asistanlarıdır. Görevleri otomatikleştirebilir, sunucunuzu denetleyebilir ve eğlence sağlayabilirler. Bot sunucularında, çeşitli işlevlere sahip birçok bot bulacaksınız. Moderasyon botuna, müzik botuna veya şaka anlatan bir bota ihtiyacınız olsun, bu sunucular, sunucunuz için doğru botu keşfetmek ve bulmak için mükemmel yerlerdir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

DCSVMedia ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sorularınızı ve önerilerinizi bize ulaştırmak için aşağıdaki butona tıklayın.

Canlı Destek
AUTR #VALO TURNUVA
GÜNÜN SUNUCUSU