POSEİDONLA UĞRAŞILMAZ

Selam neden böyle bir kanal olduğunu sorguluyorsun değil mi? Öncelikle discord kullanıyoruz burası şirket değil tabii ki. Ancak belki bir çoğunuz başka sunucularda zamanında yetkililik yapmış, yöneticilik yapmış veya yardımda bulunmuş insanlarsınız. Bu yüzden söylediğim şeyi bence gayet iyi anlayacaksınız.

Şimdi öncelikle VALERIA sunucumuzda herhangi bir şekilde ayrımcılık yoktur. Herkes eşit sayılacaktır, gelen herkes diğer herkes gibi en baştan başlayacaktır!

Sunucumuzda açılış itibari ile dışarıdan ekip, takım, yönetici, ve üst yetkili alımı tamamen bitecektir! Yöneticileri, yalnızca kendi sunucumuzda aylarca emek göstermiş yönetim yetkisine kadar çıkmış ve çaba göstermiş insanlara vereceğiz.


Unutmayın ki yetkili olarak başlayıp gerekli yetkilerden geçip yeterli emeği gösterdikten sonra herkes yönetici olabilir size bu fırsatı veren tek sunucu VALERIA!

Bizi diğer sunuculardan ayıran en büyük özellik ADALET sistemimizdir. Hiç kimse adaletsizliğe, haksızlığa uğramayacaktır. İşte bu yüzden VALERIA


sohbet topluluk

Sunucuyu Beğendin mi? Sunucuya puan vermek için Giriş Yap!

Yorumlar
CAPTCHA code

Beğenebileceğin Diğer Discord Sunucuları