🔥OynFrm🔥 | oynfrm.com Discord Sunucusu

Oynfrm(Oyun Forum) Discord sunucusu olarak büyük bir aileyi temsil etmekteyiz. Oynfrm.com sunucumuzda her hafta 1 defa çekiliş yapılmaktadır. Eğlencenin tadını çıkarmak, belirli başlık adı altında oyun liderleriyle deneyimli oyunlar oynamak, ekip lideri seçmelerine katılmak gibi bir sürü aktivite siz değerli üyeleri sunucumuza davet ediyoruz. Hepinizi bekliyoruz. İyi oyunlar.

Kuruluşumuz;
OynFrm.com 14 Ağustos 2012 yılında Türk İnternet sektöründe Online Oyun & Webmaster & Oyun & PC & Yazılım konuları üzerine hizmet vermek için kurulmuştur.

OynFrm.com Hizmetleri;
OynFrm.com online oyunlar hakkında bilgi vermek, üyeleriyle hileleri paylaşmak, herkesin daha iyi bir yerlere gelmesini sağlamak üzerine kurulmuş bir web sitesidir. Yönetim ekibinin yaptıgı programlarla zamanla artık her şeyin programını kullanabileceksiniz.

Türkiye’de genellikle online oyunlar üzerinde çalışmasını ilerleten OynFrm.com, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyor.

OynFrm.com Kullanıcıları;
OynFrm.com kullanıcılarının %95'i Türkiye’den internete bağlanmaktadır. Paylaşımlarımız her kullanıcımızın işine yarayacak paylaşımlardır. Her kullanıcımız cana yakın ve sıcak kanlı kullanıcılardır. Forumumuz tamamen dostluk içermektedir. Biz OynFrm.com olarak bir aileyiz.

Yönetim Ekibi;
OynFrm.com, Yatırımcıları, Kurucuları ve Yönetim Ekibi zamanının büyük bir çogunluğunu internette geçirmektedir. Deneyimli Yönetim Ekibi eşliğinde forumumuz kullanıcılar için daha faydalı yerlere taşınmaktadır.

OynFrm.com'da Kariyer;
Eğer internette hangi Online Oyun & Webmaster & Oyun & PC & Yazılım üzerine bilgi ve birikimlerinizle amatör veya profesyonel hizmet vermek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Görüş ve Önerileriniz;
Lütfen verdiğimiz hizmeti sizin için nasıl geliştirebiliceğimizi bize söylemekten çekinmeyiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için son derece önemlidir.

Bize destek olan herkese teşekkürler.
OynFrm.com Ailesi

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

🔥OynFrm🔥 | oynfrm.com Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları