dcsv.me 🟢 1953 Online
Valia Avatar
56
197
197
Üye
56
Çevrimiçi
14
Ses
28
Boost

Valia

49 Oy
343 #Public Kasım 2022

Hayatın yoğun trafiğinden sıkılıan insanlar için eğlenceli ve toxic insanların olmadığı rahat bir yer.

Sunucumuz, oyuncular, sohbet severler ve daha fazlası için bir cennettir.

Burada neler bulacaksınız:

Canlı Sohbet Kanalları: Yeni insanlarla tanışın, sohbet edin ve harika zaman geçirin.

Oyun Grupları: En sevdiğiniz oyunlarda takım kurun ve birlikte zaferlere imza atın.

Özel Etkinlikler: Turnuvalar, film geceleri ve daha fazlası gibi özel etkinliklere katılın.

Bilgi Paylaşımı: Farklı konularda bilgi alışverişinde bulunun ve yeni şeyler öğrenin.

Dostça Bir Topluluk: Saygılı ve yardımsever üyelerimizle sıcak bir topluluğun parçası olun.
Neden bekleyelim? Hemen katılın ve Discord'un en iyi sunucusunda sınırsız eğlenceye dalın!

Toxic kitleden sıkıldıysan gelebilirsin

GENEL KURALLAR

Saygılı Olun


Tüm üyelere saygı ve nezaketle davranın. Hakaret içeren dil kullanmayın, kişisel saldırılarda bulunmayın veya başkalarını rahatsız etmeyin. Ayrımcılık, nefret söylemi ve tehditler kesinlikle yasaktır. Durumun ciddiyetine bağlı olarak kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Reklam Yasaktır


İlgisiz ürün, hizmet veya sosyal medya hesaplarının reklamını yapmayın veya tanıtımını yapmayın; bu, DM'lerde Discord sunucularının reklamını yapmayı da kapsar. Bu tür eylemlerin sonuçları KALICI YASAKLAMA ile sonuçlanacaktır.

Paylaşılan İçeriklerin Uygun Olmasına Dikkat Edin


Tüm yaş grupları için uygun içerik paylaşın. Çıplaklık içeren, yetişkinlere yönelik veya toplum için uygun olmayan (NSFW) materyaller paylaşmayın. Buna çıplaklık/cinsellik içeren dil kullanımı, görüntüler veya hassas konuların tartışılması dahildir. Profil resmi, durum ve hakkında/biyografi bölümüne de dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kurala uymamanız durumunda kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Kullandığınız Kanalları Doğru bir Şekilde Seçin


Farklı tartışmalar veya konular için uygun kanalları kullanın. Konuşmaları konu dışına çıkarmadan ilgili kanalda tutun. Bot Komutlarını kullanmanız gereken kanallarda kullanın. Kullandığınız kanalın doğruluğundan emin değilseniz, bir yetkiliden rehberlik isteyin. Birden fazla kez uyarıldıysanız ve hala yanlış kanalları kullanmaya devam ediyorsanız, ceza işlemine tabii tutulabilirsiniz.

Kişisel Bilgi Paylaşımında Bulunmayın


Diğer üyelerin adres, telefon numarası veya sosyal medya profilleri gibi kişisel bilgilerini paylaşmayın veya istemeyin. Kendi gizliliğinizi ve başkalarının gizliliğini koruyun. Bu kurala uymamanız durumunda kalıcı olarak yasaklanacaksınız.
6.Discord'un Belirtmiş Olduğu Kurallara Uyun

Discord'un Hizmet Şartları (ToS) ve Topluluk Kurallarına uyun. Bu kuralların herhangi bir ihlali uygun şekilde cezalandırılacaktır.

Yetkilileri Dinleyin


Sunucu yetkililerinin talimatlarına ve kararlarına saygı gösterin. Bir yetkili sizden belirli bir davranışı durdurmanızı veya belirli bir kurala uymanızı isterse, lütfen bunu hemen yapın. Yetkililerle tartışmak ceza işlemi almanıza sebep olabilir. (Eğer bir yetkiliden şikayetiniz varsa kanıtlı bir şekilde üstlerine bildirmekten çekinmeyin.)

Kural İhlallerini Bildirin


Herhangi bir kural ihlali veya uygunsuz davranışla karşılaşırsanız, bunu sunucu yetkililerine veya kurucularına bildirin. Şikayetinizi desteklemek için net bilgi ve kanıt sağlayın.

Lütfen Sadece Türkçe Kullanın


Sunucunun öncelikli dili Türkçe'dir, bu yüzden lütfen sadece Türkçe konuşun. Diğer diller için belirlenmiş özel kanallar istisna olabilir.

Empati Kurun


Sunucuda iletişim kurduğunuz süre zarfında sağduyulu ve iyi bir yargı kullanın. Sözlerinizin ve davranışlarınızın başkaları üzerinde yaratabileceği etkilere dikkat edin.

Spam Yapmayın


Aşırı veya tekrarlı mesaj göndermekten kaçının. XP kazanmak veya rahatsızlık vermek için aynı mesajı tekrar tekrar gönderdiğiniz veya otomatik yazıcı kullandığınız tespit edilirse, sunucu seviyeniz sıfırlanacaktır.
PAYLAŞILAN İÇERİK KURALLARI

Toplum İçin Uygun Paylaşımlarda Bulunun


Sunucuda paylaşılan tüm medyanın toplum için ve tüm yaş grupları için uygun olmasını sağlayın, aksi belirtilmedikçe sunucu olgun içerik için özel olarak tasarlanmamıştır. Medyayı SFW (toplum için güvenli) tutmazsanız, ceza işlemine tabii tutulacaksınız.

Çıplaklık İçeren veya Rahatsız Edici İçerik Paylaşmak Yasaktır


Çıplaklık, cinsel içerik, şiddet veya nefret söylemi de dahil olmak üzere pornografik veya saldırgan medya paylaşımından kaçının veya bunları teşvik etmeyin. Bu, profil resmi, durum ve hakkımda/biyografi bölümünü de içerir. Çıplaklık içeren veya saldırgan içerik paylaşırsanız, kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Spam Yapmayın


Sunucuyu aşırı medya gönderileri ile doldurmaktan kaçının. Medya paylaşımını makul ve düşünceli bir düzeyde tutun. Spam yapmak ceza işlemi almanıza sebep olabilir.

Kullandığınız Kanalı Doğru Bir Şekilde Seçin


Lütfen paylaştığınız içeriği doğru kanala attığınızdan emin olun. (Fotoğrafları fotoğraf kanalına, selfieleri selfie kanalına gibi) Bu şekilde üyelerin kanallarda paylaşılan içerikleri bulması kolaylaşacaktır.

Yetkililer


Yetkililer saygılı bir ortam oluşması için gerektiğinde uygun eylemlerde (uyarılar, geçici susturmalar veya yasaklamalar gibi) bulunabilir.

Server Growth in Days Ξ %
G A L A K S İ
GÜNÜN SUNUCUSU