dcsv.me
Köse Nietzsche Avatar
84
1.278
1.3K
Üye
84
Çevrimiçi
11
Ses
35
Boost

Köse Nietzsche

153 Oy
#Public

Hoşgeldin. Bir şeylerden bıktın biliyorum. Sosyal medyada, ailende, çevrende hep aynı tip insanları görmekten, düşünmeden yaşanlarla bir arada bulunmaktan çok sıkıldın. Hatta belki sinirlendiriyor seni aptallık. Biliyorum neden her sosyal medya gönderisinin yorumlarına baktığını, sana benzer birini bulmak istiyorsun. Kendilerinin boşa gitmediği bir kulak arıyor sözlerin. Tartışabilmek konuşabilmek anlaşılabilmek istiyorsun. Ama aptallık o kadar yaygın ki, sen ve ben gizleniyorduk onların arasında, çünkü denizde spesifik bir taşı aramaya benziyordu bu. Artık arayışın sona erebilir. Denizdeki tüm güzel taşları topladık senin için, ve senin gibiler bulabilsin diye sudan arındırdık.

Zorbalıktan sıkıldın, insanların güç gösterilerinden bıktın, senin fikrini çürütmek üzere tartışanlar yüzünden tartışmayı bıraktın. Sırf herkes gibi borsayla parayla karşı cinslerle kafayı bozmadığın için sana küçümseyici gözlerle bakıyorlar. Sırf geniş düşünen, zeki biri olduğun için utanmanı istiyorlar. Herkes gibi kurgu videolara gülen, sağ sol birbirinin ayna yansıması olan ideolojiden birini seçmen, git denilen yolda gitmen, ölümlere üzülmen, doğru yanlış kavramlarını evrensel kabul etmen, bir şeylere inanman bekleniyor senden. Ama sen aptal değilsin, denedin biliyorum denedin sırf mutlu olayım diye bir aptal gibi yaşamayı denedin, bir süre olur gibi de oldu ama hep aynı varoluşsal sancıları çekerken buldun kendini, ruhsuz mutsuz hissediyorsun. Artık bitti. Köse Nietzsche senin benim bizim gibiler tarafından senin benim bizim gibiler için açıldı. Herhangi bir konuda ne kadar uç fikirlerin olursa olsun, burada seni dinlemek istiyoruz, farklı görüşlere farklı yorumlara açız. Sen, sen anlıyorsun ne dediğimi ve bunun bir devrim olduğunun farkındasın.

Hoşgeldin. Gel ve Köse Nietzsche'nin bir parçası ol. Bu bizim Rönesansımız. Bu Türk gencinin Rönesansı, burada başlıyoruz ve her yere yayılacağız.

Neslimizi düşünmeye sevk etmek. Felsefi konularda sohbetler ile ufkumuzu genişletmek. Yanında da tabi ki ruh hastalıkları mizah falan filan yani

:no_entry: VAR OLAN İLK KURAL: EN BÜYÜK DELİ, DÜŞÜNÜR, YAZAR, FİLOZOF, KADIN DÜŞMANI, AT DÜŞKÜNÜ, GÜR BIYIKLI NİETZSCHE'DİR AKSİ İDDİA EDİLEMEZ.

:no_entry: 1: KÜRT, KONYALI VE KARADENİZLİ OLMAK YASAKTIR (istisnalar hariç**)

:no_entry: 2: KUMAR OYNAMAK, TEŞVİK ETMEK, TEŞVİK ETME İMASINDA BULUNMAK, ZAR ATMAK, GAZOZUNA İDDİAYA GİRMEK YASAKTIR. KUMAR OYNAYAN LOW IQDUR

:no_entry: 3: DÜŞÜK IQ SEVİYESİNE SAHİP OLMAK YASAKTIR. TESPİT EDİLDİĞİ TAKDİRDE SONSUZA KADAR UZAKLAŞTIRILIRSINIZ

:no_entry: 4: SPAM VE FLOOD KOMİK DEĞİLSE YASAKTIR

:no_entry: 5: BAĞIRMAK YASAKTIR BAĞIRMAYIN AMK

:no_entry: 6: Public odalarda, stream odalarda ve yazı kanallarında rahatsız edici ailevi küfürler kullanmak yasaktır.

:no_entry: 7: Üyelerin birbirine hakaret etmesi ve rahatsız edici davranışlarda bulunması yasaktır.

:no_entry: 8: Hertürlü reklam Yasaktır.

:no_entry: 9: Kişilerin herkese açık olarak paylaştığı fotoğrafları yazıları ss almak ve daha sonrasında hunharca dalga geçmek serbesttir. (Kurucuya karşı yapılanlar hariç)

:no_entry: 10: Rolleri gereksiz bir şekilde etiketlemek yasaktır.

:no_entry: 11: Sadece karşı cinslerin mesajlarına cevap vermek, chatte ve ses odalarında hemcinslerini iplememek, hemcinslerini karşı cinslerin yanında aşağılamak zorbalamak yasaktır. Burası kimsenin mastürbasyon alanı değildir. Tespit edilmesi halinde anında kalıcı uzaklaştırılırsınız

:no_entry: 12: Sohbet odalarında bass açmak veya ses değiştirici programlar kullanmak yasaktır.

:no_entry: 13: Kurucu kafasına göre istediği zaman ve koşullarda rolleri düzenleyebilir, yeniden adlandırıp hiyerarşik sırasını değiştirebilir, rol isimlerine emoji ekleyebilir.


HER TÜRLÜ KURAL KURUCU TARAFINDAN ANLIK OLARAK TAMAMEN ŞAHSİ AMAÇLARLA DEĞİŞTİRİLEBİLİR YOK SAYILABİLİR VE BURADA YAZILI OLMAYAN KURALLAR UYDURULABİLİR.

**İstisnalar: O kadar da kürt, konyalı ve karadenizli değilseniz okeysiniz

Server Growth in 7 Days Ξ %4.08
JavaWord Bilişim Hizmetleri
GÜNÜN SUNUCUSU