dcsv.me
Maskeli Balo Avatar
11
35
35
Üye
11
Çevrimiçi
3
Ses
2
Boost

Maskeli Balo

avatar 7
Atlas - Lunaris @atlas_lunaris

+20 kültürlü insanların olduğu bilgi ağırlıklı ÜCRETLİ bir sohbet sunucusuyuz. Ayda sekiz bilgi içerikli etkinliğe katılma ve her akşam aramıza özenle seçtiğimiz insanlarla sohbet etme imkanına sahipsiniz. Aramıza katılmanız için bir davet bırakıyoruz.

Bu toplulukta kim ve ne olduğunu bilen, ileriye gitmeyi hedefleyen insanları bir araya getiriyoruz ve birlikte daha ileriye gitmek için bildiklerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Bu sebeple her ay tarih, edebiyat, sinema, müzik, yabancı dil ve bilim gibi pek çok alandan seçilmiş konunun işlendiği sekiz etkinlik ve sesli sohbetler için maskeli balo düzenliyoruz.

Bilginin, zamanın ve emeğin bir pahası olduğunu düşünüyor ve bu kıymete saygı duyuyoruz. Topluluğumuza katılmanız durumunda her ay sizden, sizin de katılacağınız, topluluk içi etkinliklerde kullanılmak amacıyla belirli bir ücret alınacaktır. Balomuza katılmak ve dansta yer almak için formu doldurmanız ve sesli değerlendirmeye katılmanız gereklidir.

Orada ve izliyor olacağız.

+20 kültürlü insanların olduğu bilgi ağırlıklı ÜCRETLİ bir sohbet sunucusuyuz. Ayda sekiz bilgi içerikli etkinliğe katılma ve her akşam aramıza özenle seçtiğimiz insanlarla sohbet etme imkanına sahipsiniz. Aramıza katılmanız için bir davet bırakıyoruz.🎫

This place seems empty. There is no servers created by

Yazılı olmayan kurallarımız var. Hepiniz aslında hayatta bazı kurallara uyarsınız. Bizim de beklentilerimiz smokinlerinizi ve tuvaletlerinizi giyip balomuzda saygı kurallarına uymanız olacaktır.

Server Growth in 7 Days Ξ %-0.43
H A Y D A A
GÜNÜN SUNUCUSU