dcsv.me
🦠 Parasha - RolePlay Avatar
20
84
84
Üye
20
Çevrimiçi
0
Ses
6
Boost

🦠 Parasha - RolePlay

26 Oy
#Diğer
avatar 7
🌜 Noiseless @tata_escob6r

Fantastik bir roleplay kendine özgü bir sunucu samimi ortam arıyorsanız Parasahyı tercih edin ♥️.

Lore özet: Çin bir aşı üzerine çalışıyor ama aşı virüs hâline geliyor, o aşı çalınıyor başka kişilerde denenirken daha fazla kişiye bulaşıyor sonunda dünyada ki herkes ölüyor ama yeni doğan virüslüler ölmüyorlar...
- Kendimize özgü sistemler.
- Beklenmedik zamanlarda eventler.
- Samimi adaletli ortam.
- Sensiz bir kişi eksiğiz.

Bu yer boş görünüyor. 🦠 Parasha - RolePlay

🦠 PARASHA KURALLARI 🦠
- Din, Mezhep, Dil, Millet, Cinsiyet veya Cinsel Yönelim vb. şeyler hakkında yazılı veya görsel şekilde kişin bu özellikleri veya tercihleri ile dalga, hakaret, argo, küfür veya vb. şeyler yapmak kesinlikle yasak.
- Metin veya Ses kanalında küfür veya argo kullanımı kesinlikle yasak.
- Sunucu huzurunu bozmak, sunucu içerisinden rp veya normal kanallarda kavga etmek ve yetkililerin verdiği karar veya cezalara karşı gelmek kesinlikle yasak.
- Reklamı görsel veya metinsel olarak yapmak ve DM'den yapmak, DM'den sunucumuzdaki kişileri rahatsız etmek veya kavga etmek kesinlikle yasak.
- RP'de yaşanmış bir olayı OOC kanallarında veya sohbet yerlerinde devam ettirmesi veya halen o konu hakkında konuşmak yasak.
- Tarihi kişiler hakkında yalan haber, saygısızlık, hakaret, küfür veya olmamış şeyi olmuş gibi gösterme gibi şeyleri yapmak yasak.
- Görsel paylaşım için açılmış kanallarda küfürlü, argolu, +18 içerikli veya vb. şeyler bulunması yasak.
- Sunucumuzdaki yetkililere, kuruculara veya yöneticilere saygısızlık, küfür, argo, iftira veya vb. şeyler atmak veya söylemek yasak.
- Üyeler max 2 karakter alabilir
3. Karakter izin ile alınabilir.
- 2 kişi rp yapıyorsa 1 kişiden izin alıp katılamazsınız 2 kişide izin vermeli eğer 2'den fazlaysa o zaman rpye katılsın diyen kişi çoksa rp'ye alınabilir.
Not: tüm rpde ki kişilerin haberi olmalı gelicek kişiden.

Server Growth in Days Ξ %
League Of Legends | Global
GÜNÜN SUNUCUSU