dcsv.me 🟢 8512 Online
Mezarlık Avatar
6
27
27
Üye
6
Çevrimiçi
0
Ses
0
Boost

Mezarlık

0 Oy
1369 #Public

Merhaba.

Sadece tren yolculuğuyla gelinen hayali mezarlığımıza hoş geldin.
İki dağın arasında, sık ağaçlı bir korunun hemen dağlar ile birleştiği yerdeki mezarlığın büyük, paslı demir kapısının önünde duruyorsun. Kapıdaki kabartmalar geçmiş hayatından izler taşıyan bir tablo gibi.

Karanlık, izbe ancak sakin tabiatıyla bu mezarlık, ölülere ev sahipliği yapmaktadır. Soğuk mezar taşları ve ahşap tabutlarla dolu bu yerde yargılanmak fikrinden uzakta ve sükûnet içinde dinlenmek, hayatın gürültüsünü duvarların arkasında bırakmak yegâne amaçtır. Bu mezarlığın sakinleri, günlük hayatın savaşını bir kenara bırakmış, curcuna ve mücadeleden (en azından burada geçirilen sürede) sıyrılmış ruhlardır. Buranın sakinleri o ya da bu sebepten ötürü, birer ölüdür. Her ölünün bir mezar taşı ve bir tabutu vardır. Ve bu ölüleri mezarlığa bağlayan en önemli detaydır.

Meraklı gözler etraftan çekildiğinde Mezarlık, mezarlarını terk etmiş ruhlara aittir. Hepimizin bildiği gibi, bütün ölüler şafak söktüğünde mezarlarına dönmeye mecburlardır. Çünkü bir mezarlık ölülerin ait olabileceği tek yerdir ve sadece onları barındırmak için tasarlanmıştır.

Mezarlığın ruhundaki kasvet, yorgunluktan ve bu yorgunluk kişinin ölme hakkını kaybetmiş olmasından doğar. Günümüz dünyasının bizi öldürdüğü gerçeği göz ardı edemeyeceğimiz kadar büyümüşken meraklı ve yargılayan gözlerin üstünde olmasını istemeyenler için yüksek duvarlarla çevrili bu arazi, içindekilere kendileri olma özgürlüğünü doğası gereği vermektedir. Yine de unutulmamalıdır ki Mezarlık, saygısızlığın kabul görmeyeceği bir olgudur. Bir ölüyü rahatsız etmekten kaçınmak her zaman en sağduyulu davranış olmuştur. Ölüler bile başka ölüleri rahatsız etmek istemezler. Çünkü istirahati sırasında rahatsız edilmemek bir ölü için oldukça mühimdir.

- Karanlığa hoş geldiniz. İçinizdeki cesareti toplayın ve bize katılın, çünkü burada karanlıkta parlayan her ruha yer var.
- 18 yaşın altındaki dostlarımızı kabul etmiyoruz.
- Yazılı sohbet etmiyoruz, sesli sohbet tercih ediyoruz.

Bu yer boş görünüyor. Mezarlık

This place seems empty. There is no servers created by

Kurallara İhtiyacımız olmayan bir yer burası Herhangi bir kuralımız yok dolayısıyla. Sakin ve huzurlu bir yer olma gayesindeyiz o kadar. Hem kurallar yaşayanları bağlar.

TİTANİK #YETKİLİ ALIM
GÜNÜN SUNUCUSU