dcsv.me 🟢 2044 Online
HELLDIVERS 2 Türkiye Avatar
214
625
625
Üye
214
Çevrimiçi
0
Ses
28
Boost

HELLDIVERS 2 Türkiye

1 Oy
645 #Teknoloji
avatar 7
MrLegendPanda @mrlegendpanda

Helldivers 2 oyuncuları içindir tüm oyun hayranlarını bekliyoruz türkçe haberler ve daha fazlası için beklemede kalın!

Topluluğumuz oyunun kitlesine hitap ediyor helldivers 2 oynayan kişilerin yardımlaşması ve anlık güncelleme haberlerden haberdar olabilmesi ve resmi olma yolunda ilerleyen en büyük topluluğuz

Sunucu harika sakin toxic olmayan bi Ortama sahip insanlar rahat bi şekilde takımına kaliteli insanlar çağırabiliyor herkes çok nazik Tüm sunucu olarak başarılarımızın devamını dilerim

sana ihtiyacimiz var helldiver hemen atla

sunucuya girdigim gibi beni susturdular, hakaret edip sonra da banladilar.

Özgürlüğü koruyun.
Demokrasi, özgürlük ve özgürlük, Süper Dünya'nın her vatandaşının somutlaştırdığı ideallerdir. Vatandaşlar ve Cehennem Dalgıçları hiçbir zaman ırk, cinsiyet, mezhep, cinsel yönelim, engellilik veya milliyet temelinde (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) nefret söyleminde bulunmaz.

Başkalarına saygı gösterin.
Mücadeleyi silah arkadaşlarına değil, yabancı belasına saklayın. Özgürlüğün gerçek düşmanlarının kimler olduğunu unutmayın! Gerilim yüksek olduğunda ses tonunuzu ve niyetinizi yeniden gözden geçirin ve konuşmaya ara verin. Diğer Helldiver'lara karşı aşırı derecede kaba, olumsuz, düşmanca, tehdit edici veya aşağılayıcı yorumlarda bulunmayın.

Uygun şekilde paylaşın.
NSFW (müstehcen, müstehcen, yasa dışı, zararlı vb.) içeriğin yayınlanması kesinlikle yasaktır. Ticari markalı veya telif hakkıyla korunan materyalleri izin/izin olmadan dağıtmak da dahil olmak üzere, kanalda korsanlık veya korsan materyaller yayınlamayın veya bunlara atıfta bulunmayın.

Spam ve dolandırıcılığa karşı direnin.
Mesajları aşırı derecede spamlamayın veya dolandırıcılık veya trolleme davranışlarına girişmeyin. Bu, kimlik avı dolandırıcılıklarını, ticaret dolandırıcılıklarını, MLM'leri ve diğer toplulukların, oyunların veya içeriklerin utanmadan kendi tanıtımını içerir. Buna harici HD topluluklarına Discord bağlantıları da dahildir.

Hedefte kalın.
Konuşmaları uygun kanallara yayınlayarak iletişim hatlarını açık tutun. Hangi içeriğin nereye gideceğini anlamanıza yardımcı olması için kanal açıklamalarını okuyun.

Sorunları bildirin.
Yasa dışı faaliyete tanık olursanız, bu davranışı derhal sunucunun Demokrasi Görevlilerine

Server Growth in 7 Days Ξ %4.56
G A L A K S İ
GÜNÜN SUNUCUSU