dcsv.me 🟢 9023 Online
★ V A L E R I A Avatar
1.313
10.333
10.3K
Üye
1.3K
Çevrimiçi
225
Ses
555
Boost

★ V A L E R I A

0 Oy
2386 #Public Mart 2024
avatar 7
beratchi ★ @beratchixd

Eski Public ortamını arayan insanların gelebileceği, adaletin ön planda olduğu, her gece etkinliklerin düzenlendiği, tehdit ve ifşacıların sunucuya alınmadığı, her gün çeşitli etkinliklerin bulunduğu bir Public sunucu!

Yeni dostlar edinebileceğin, arkadaşlarınla kaliteli vakit geçirebileceğin sunucu mu arıyorsun? Burası tam sana göre!

Bu yer boş görünüyor. ★ V A L E R I A

Kişisel değerlere hakaret yasak! Din, dil ve ırk ayrımı ve bu tarz her türlü hakaret içerikli ifadelerden uzak durun!

Siyaset yapmak yasak! Hiçbir kimse siyaset konulu tartışmalara yol açabilecek ifadeler kullanamaz!

+18 içerik paylaşımı yasak! Herhangi bir kanalda cinsellik, şiddet vb. içerikler anında kaldırılacaktır!

Spam ve flood yasak! Kelimeleri veya cümleleri, tamamını büyük harflerden oluşacak şekilde yazmak ve sohbeti bölecek her türlü davranışlardan uzak durun!

Aşırı küfür yasak! Alışageldik argo kelimeler sohbet ve ses kanallarında serbesttir. Dozunu kaçıran kullanıcılar yasaklanacaktır!

Kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmak yasak! Ailevi veyahut şahsi bilgiler üstünden kullanıcıyı rahatsız etmek, dalga geçmek yasaktır!

Gruplaşmak yasak! Takım halinde dolaşarak kullanıcılara üstünlük taslamak, rahatsız etmek, kendilerini göstermek vb. davranışlar sergileyen grubun tamamı sunucudan uzaklaştırılır.

Yasal olmayan ifadeler yasak! İllegal davranışlar, eylemler ve paylaşımlar yasaktır!

Sesli sohbet odalarında troll ifadeler yasak! Herkese açık sesli sohbet odalarda bass açmak, ses değiştirici program kullanmak vb. kullanıcıları rahatsız edecek her türlü davranışlar yasaktır!

Kişisel sorunları sunucuya yansıtmak yasak! Problemli olduğunuz bir kişiyi kışkırtmak, açığını aramak ve rahatsız etmek yasaktır!

Kara mizah yasak! Kişisel değerleri zedeleyecek mizah ifadeleri kullanmak yasaktır!

Discord Topluluk Kuralları'na uymanızı ve sunucumuzda buna göre davranmanızı bekliyoruz. Burada belirtilen kuralların ihlali sonucunda sunucudan kalıcı olarak yasaklanacaksınız.

G O R A
GÜNÜN SUNUCUSU