dcsv.me 🟢 8792 Online
Pentheon #YETKİLİALIM Avatar
54
297
297
Üye
54
Çevrimiçi
8
Ses
14
Boost

Pentheon #YETKİLİALIM

56 Oy
1072 #Public Mayıs 2024
avatar 7
.gg/konser @pentheon

PENTHEON sunucumuzda bir çok farklı arkadaşlıklar edinebilir; oyun ve etkinliklere katılabilirsiniz. Sunucu içerisinde ses ve metin kanallarını bulunup; tamamen size özel hazırlanmıştır.

Sohbet, eğlence, çekiliş ve bir çok etkinliğin yapıldığı herkese açık sunucudur.

HEMEN KATIL, EĞLENCENİN DİBİNE VUR! Sunucumuzda bir çok farklı arkadaşlıklar edinebilir, oyun ve etkinliklere katılabilirsiniz.

**🌟 Hoş Geldiniz! 🌟**

Sunucumuz dostlukların, eğlencenin ve unutulmaz anların bir araya geldiği bir ortam. Sohbet etmek, yeni insanlarla tanışmak, etkinliklere katılmak ve birlikte oyun oynamak için buradayız!

**🗨️ Sohbet ve Eğlence:** İster günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, ister ilginç konular hakkında sohbet etmek için buradayız. Herkesin kendini rahat hissedebileceği bir ortamda keyifli vakit geçiriyoruz.

**🎉 Etkinlikler:** Haftalık düzenlediğimiz etkinliklerle, birlikte daha da yakınlaşıyoruz. Film geceleri, oyun turnuvaları, çekilişler ve daha fazlası için gözlerinizi burada tutun!

**🎮 Oyun:** Oyun tutkunları için özel odalar ve gruplarla birlikte oyun oynamak çok daha eğlenceli. Favori oyunlarınızı paylaşın, takım arkadaşları bulun ve rekabet dolu anlar yaşayın.

**👫 Arkadaş Bulma:** Yalnız değilsiniz! Sunucumuzda yeni arkadaşlar edinmek için mükemmel bir ortam bulacaksınız. Ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışın ve bağlantılarınızı güçlendirin.

**🎶 Konser:** Müzik dolu geceler için buradayız! Düzenlediğimiz konserlerde birbirinden yetenekli sanatçıları dinleyebilir, müzik tutkunlarıyla bir araya gelebilirsiniz.

🔒 Güvenlik ve Koruma Sistemleri: Sunucumuzda her üyenin güvenliği bizim için ön planda. Gelişmiş güvenlik ve koruma sistemlerimizle her zaman emniyetinizdeyiz.

🛠️ Genel Özellikler
Özelliklerimiz: Kayıt sistemi, ekonomi sistemi, seviye sistemi, özel oda oluşturma sistemi, gelişmiş denetim kayıt sistemi, şikayet sistemi ve daha fazlası! Sunucumuzda herkesin keyif alabileceği bir özellik bulunuyor.

Bize katılın ve bu muhteşem deneyimi birlikte yaşayalım! Unutulmaz anlar için hazır mısınız?

dcsve pentheon yazıp incelerken karşıma çıkan bu nadide sunucuya ve böyle güzel bir sunucuyu sitesinde barındıran dcsv sahibine teşekkür ederim. Sunucu diğer sunucular gibi değil geçekten Dp autr gibi yerlerde yetkililik yaptım fakat burası gibi ortam görmedim burada insan olduğumu bir kez daha anla

Merhaba wentux bey sunucunuz çok iyi owomu geri isiorummmmm

** Sunucu Kuralları:**
**1**. Uygunsuz İçerik ve Dil: Sunucu içerisinde her türlü ayrımcılık, nefret dolu söylem, cinsel içerik veya tehdit içeren içerikleri paylaşmak ve dil kullanmak yasaktır.
**2**. Özel Mesajlar ve Tartışmalar: Sunucu içinde yaşanan bir tartışmanın özel mesajlar üzerinden devam ettirilmesi veya özel mesajlarla başlayan bir tartışmanın sunucuya yansıtılması yasaktır.
**3**. İsim Düzenlemeleri: Sunucu içerisindeki isimlerde emoji, sembol, tag veya herhangi bir başka içeriğin bulunması yasaktır.
**4**. Ayrımcılık ve Hakaret: Dil, din, ırk ayrımcılığı yapmak ve bunlar üzerinden hakarette bulunmak yasaktır.
**5**. Küfür ve Nefret Söylemi: Sunucu içinde küfür, , nefret söylemi veya kişilik haklarına zarar verici söylem ve paylaşımlar yasaktır.
**6. **Kişisel Bilgi Paylaşımı: Kendi veya başkasına ait kişisel bilgileri herkese açık olarak paylaşmak yasaktır.
**7. **Rahatsız Edici Davranışlar: Üyelere karşı rahatsız edici, tehditkar, aşağılayıcı davranışlarda bulunmak yasaktır.
**8. **Özel Mesaj Tacizi ve Reklam: Özel mesaj yoluyla kullanıcıları taciz etmek ve reklam linki göndermek yasaktır.
**9.** Çatışma ve Gruplaşma: Sunucu içinde diğer üyelerle çatışmalara girmek ve sunucuya karşıt eylemlerde bulunmak yasaktır.
**10**. İzinsiz Kopyalama ve İçerik Taklidi: Sunucuya ait olan içeriklerin izinsiz olarak kopyalanması veya taklit edilmesi yasaktır.
**11**. Reklam ve Yasadışı İçerikler: Sunucu içinde her türlü promosyon linki ve reklam, illegal ve yasadışı içerik paylaşımı yasaktır.
**12**. Spam ve Flood: Sunucu içinde spam yapmak ve flood yapmak yasaktır.
**13.** Birden Fazla Hesap Kullanımı: Sunucumuza katılmak ve etkinliklere dahil olmak için sadece tek bir hesap kullanabilirsiniz. Birden fazla hesapla katılım sağlamak yasaktır.

***SUNUCU İÇERSİNDE OFFLİNE HARİCİ HİLE KULLANIMI KESİNLİKLE YASAKTIR!SUNUCU DA YAYIN AÇARAK HİLE GÖSTERMEK DE YASAKTIR!***

**Metin Kanalları Kuralları: **
**1. **Spam ve İçerik Tekrarı: Spam yapmak, çok fazla mesaj göndermek ve içerik tekrarı yapmak yasaktır.
**2.** Hak İhlalleri: Başkalarının haklarını ihlal etmek, telif hakları, gizlilik veya ad kullanımı gibi davranışlar yasaktır.
**3.** Uygunsuz İçerik ve Dil: Her türlü ayrımcılık, nefret dolu söylem, cinsel içerik veya tehdit içeren içerikler kullanmak yasaktır.
**4.** Kişisel Bilgi Paylaşımı: Kişisel bilgilerin paylaşımı yasaktır.
**5.** Rahatsız Edici Davranışlar: Diğer üyeleri rahatsız edici davranışlarda bulunmak yasaktır.
**6.** İftira: Sunucudaki diğer üyelerle ilgili iftiralarda bulunmak yasaktır.
**7. **Diğer Sunucuların Reklamı: Başka sunucuların reklamını yapmak yasaktır.

** Ses Kanalları Kuralları: **
**1. **Sesli Odalarda Davranış: Sesli odalarda kasti bir şekilde bağırarak konuşmak ve oda içerisindeki insanları rahatsız etmek yasaktır.
**2.** Oyun Odaları Davranışı: Oyun odalarında oyun kurallarına aykırı davranış sergilemek ve oyun düzenini bozmak yasaktır.
**3.** Oda Sahibi İsteği: Oyun odalarında oda sahibi sizden müsaade istediği takdirde müsaade vermemek yasaktır.
**4.** Soundpad ve Benzeri Programlar: Odalarda soundpad veya benzeri programların kullanımı yasaktır.

**Not: Sunucu kuralları sürekli olarak güncellenebilir, sunucuya kayıt olmuş olan herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.**
@everyone

G O R A
GÜNÜN SUNUCUSU