dcsv.me 🟢 9030 Online
E X A L T Avatar
167
757
757
Üye
167
Çevrimiçi
22
Ses
58
Boost

E X A L T

123 Oy
1723 #Public Nisan 2019
avatar 7
VodkaVisne @vodkavisne

Hey, Selam.

O kadar sunucu arasından EXALT gözüne çarptı, şanslısın. Dramalardan sıkılmış insanların toplandığı, oyun ve sohbet temalı sunucumuza seni de bekliyorum. Troll, toxic ve ahlaksız insanların giremediği, kafa dağıtmaya ve sohbet etmek için aramış olduğun sunucu EXALT olmalı.

Tıkla gel.
discord.gg/exalt

Sunucumuzda eğlenceli ve sıcak bir ortam kurmayı hedefliyoruz. İçerisinde düzenli ve farklı etkinlikler, LoL, Valorant, CS2, TFT 5v5 turnuvaları ve "chill game" olarak adlandırdığımız Town of Salem, Code Names gibi oyunların oynandığı ve insanların saygı çerçevesi içinde sohbet ettiği, tartışmalı konularda fikir alışverişi yaptığı bir ortam oluşturmak istiyoruz

Güzel sunucu sarıyor girdiğim gibi kaynaştım herkesle

Sunucumuzdaki kuralları daha detaylı incelemek için kurallar kısmına bakabilirsiniz. Ancak kısaca; genel odalarda insanlara karşı hakaretlerde bulunmamak, din, dil ve ırk ayrımı yapmamak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yasakladığı siber suçlar kanununda bulunan tüm maddelerin bu sunucuda da yasak olduğunu bilmelisiniz. Daha detaylı bilgi için sunucudan kurallar kısmına ulaşabilirsiniz.

G O R A
GÜNÜN SUNUCUSU