dcsv.me 🟢 1904 Online
OwO TÜRKİYE .gg/owoturkiye Avatar
562
9.636
9.6K
Üye
562
Çevrimiçi
0
Ses
26
Boost

OwO TÜRKİYE .gg/owoturkiye

1.573 Oy
22673 #Oyun

selam arkadaşlar, kısaca sunucumuzdan bahsedeyim sunucumuz tamamen eğlence ve etkinlik bakımından kurulmuştur. Sunucumuzun aile yapısı ve çekilişleri ile birlikte dikkat çekiyor. Hergün yapılan birbirinden güzel çekilişlere sende katılıp hak kazanabilirsiniz şimdiden iyi eğlenceler.
Her yerde olduğu gibi toplulukları oluşturmanın da bazı kuralları vardır, sizlere sayfalarca kural yazmayacağız toplumda dikkat edilmesi gereken kurallar herkesi mutlu edecektir.

Uygunsuz mesajlar, küfür, küfür kısaltmaları, argo söylemler veya ırkçılık, cinsiyet ayrımı, yönelim, tercihlere yönelik söylemler gibi şeyleri yapmamaya dikkat edin.
Kimseyi rahatsız etme, kavga boyutuna ulaşacak tartışmalara girme ve rahatsız edici görseller, videolar paylaşma.
Yazı kanallarında art arda mesaj göndermek (flood) yapmayın / spamlerde bulunmayın. Yaptığınız takdirde otomatik olarak banlanırsınız
Discorddaki yazılı sohbet kanallarına veya sunucudaki üyelerin DMlerine kişisel promosyon içeren yönlendirmeler yapmak yasaktır.

Merhabalar! Geçen uzun zamanın ardından sunucumuzu OWO TÜRKİYE adıyla açma kararı aldık. Umarım hepimiz için güzel bir dönem olur. Sunucumuz çok daha

çok begendick süper sunucu akrabalara tavsiye ettim cok süpir memnunuz aşık oldum resmen

owo için aşırı süper bir sunucu

güzel bir sistemi var

owo-turkiye-20m-cekilis

Server Growth in 7 Days Ξ %0.46
G A L A K S İ
GÜNÜN SUNUCUSU