dcsv.me 🟢 8862 Online
═╡Mobil Destek╞═ Avatar
27
146
146
Üye
27
Çevrimiçi
0
Ses
2
Boost

═╡Mobil Destek╞═

19 Oy
4863 #Teknoloji

** Tüm seviye de olan mobil geliştiricilerin bulunduğu bir topluluktur.

*** Mobil Geliştiricilerin buluştuğu sunucumuzda neler yapabilirsin?

● Mobil geliştiriciler, yaptıkları mobil uygulamaları, oyunları sunucumuzda veya instagram sayfamızda ücretsiz şekilde tanıtabilir. (Bilgi ve tanıtım için ticket kanalı açabilirsiniz.)

● Burada uygulama geliştirirken ya da proje geliştirirken ilgili üyelere takıldığın kısımları sorarak destek alabilirsin.

● Aldığın kursları, eğitimleri ve beğendiğin yararlı uygulamaları, kaynakları, içerikleri, projeleri diğer üyelerle paylaşabilirsin.

● Sunucumuzdan ekip kurarak sesli/metin kanallarında yardımlaşarak birlikte proje geliştirebilir aynı zamanda arkaplanda müzik açıp rahatça ve sohbet ederek sınırsızca çalışabilirsin.

● Partner sunucularımızın veya bizim yaptığımız etkinliklere katılarak çevreni genişletebilir ve kendini biraz daha geliştirebilirsin.

● Özel geliştirici kanallarımızdan sadece o alanda çalışan üyelere ulaşıp yardımlaşabilir, soru sorabilir, sohbet edebilir, birlikte çalışabilir ve fazlasını yapabilirsin.

● İster kendine özel sesli kanal oluşturup, ister herkese açık ya da geliştirici kanallarında ki sesli kanallara katılarak sohbet edebilir, eğlenebilir, müzik dinleyebilir ve çalışabilirsin.

● Sunucumuzda paylaşılan tüm Dünya'da ki teknoloji ve mobil haberlerini takip ederek anında öğrenebilirsin.

● Sunucumuzda yazılım dışında eğlenmek için diğer üyelerle veya kendi başına müzik dinleyebilirsin, oyun oynayabilirsin ve sunucumuzda bulunan oyunları diğer üyelerle oynayabilirsin.

Ayrıca tüm sosyal medya linklerimize buradan ulaşabilirsin.
(https://linktr.ee/appdev_support)

Jr. / Mid. / Sr. mobil geliştiricileri ve genç yazılımcıları Mobil Destek topluluğuna davet ediyoruz.

Mobile ile ilgilenenler varsa gelmeli

Her alanda çalışan genç yazılımcıların buluşup birlikte çalışmalar yaptığı, yardımlaştığı, sohbet ettiği, kendini geliştirdiği samimi ve genç bir topluluktur. Mobil geliştiricileri ve yazılımcıları sunucumuza davet ediyorum.

Kurallarımız, Discord topluluğumuzun daha güvenli, saygılı, samimi ve herhangi bir uygunsuz durum yaşanmayacak şekilde düzenlenmiş olup sunucu düzeni de ona göre ayarlanmıştır.

G O R A
GÜNÜN SUNUCUSU