dcsv.me 🟢 1918 Online
Dayne OwO 🇹🇷 .gg/dayne Avatar
73
2.357
2.4K
Üye
73
Çevrimiçi
1
Ses
4
Boost

Dayne OwO 🇹🇷 .gg/dayne

163 Oy
2522 #Oyun

Owo sunucusu, herkesin arkadaş edinmesi ve eğlenmesi için tasarlanmıştır. Sunucumuzda her türlü etkinlik ve çekilişler yer almaktadır. Sunucumuza katılan kullanıcılarımızın öğrenmek istedikleri her şeyi sıcakkanlı yardımcılarımız sayesinde öğrenebilecekleri bir ortamda arkadaş edinme kanalları, oyun botları, sıcak sohbetler ve daha fazlasını bulacaklar. Sunucumuzda herkesi aramıza bekliyoruz, haydi ne bekliyorsunuz? Sunucumuzda herkesin saygılı ve dürüst olmasını bekliyoruz. Küfür, saldırganlık veya herhangi bir kötü davranış kesinlikle kabul edilmez. Owo parası istemek, ticaret yapmak veya reklam yapmak yasaktır. +18 görsellere asla izin verilmez. Sunucumuzda herkesin keyifli ve güvenli bir ortamda arkadaş edinmesini sağlamak için her türlü çabayı göstereceğiz.

OwO sunucusu, OwO hakkında her türlü etkinlik ve çekiliş.

güzel sunucu puanım 5/5

çoksel bir sunucu herkese tavsiye ediyorum

ortam gayet guzel ve hos sarıyorr

süper hüper dört dörtlük bi sunucu ???

Bu sunucu hayatımda gördüğüm en hakiki owo sunucusuydu. Şu vakte kadar bir çok owo sunucusuna katıldım, lakin hiç birisi bu sunucu kadar güzel ortama ve owo bağımlısı insanlara sahip değildi. Burada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve burayı gerçekten de seviyorum. Bunu okuyan kişi, sende

Yorum yapmaya gerek yok. Sunucu çok dostane bir sürü arkadaş ediniyorsun. Aynı zamanda sürekli birileri çekiliş açıyor. Gerçekten güzel ortam.

dayne-owo-🇹🇷-gg-dayne-345

Server Growth in 7 Days Ξ %0.08
G A L A K S İ
GÜNÜN SUNUCUSU