9 Diyar Discord Sunucusu

İskandinav mitolojisi üzerine Discord sunucusu kurduk. Sohbet muhabbet, oyun, çeşitli etkinlikler yapılacak olan bu online eğlence şölenine katılmak isteyen herkesi davet ediyorum.

İnsanların keyifli vakit geçirebileceği ve yeni insanlar tanıyabileceği heyecan dolu bir ortam.

1 – Kutsal tapınakta tanrılara karşı dile getirdiğiniz bir problemi veya duayı sürekli olarak dile getirmek sizi tanrıların lanetiyle karşı karşıya getirebilir, Tanrılar bu durumda sorumluluk almayacaktır.

2 – 9 Diyar sınırları içerisinde hiçbir Midgardlı başka bir vatandaşa görüşlerinden dolayı kin tutmayacaktır, hakaret etmeyecektir, bu tür durumlarda Kıyamet kurdu Fenrir’e kurban edilebilirsiniz.

3 – 9 Diyar içerisinde vatandaşları daha güzel ve bereketli topraklara götürmek vaadiyle eylemlere başlayan kılık değiştirmiş kara elfler Odinin kutsal mızrağı Gungnir in gazabıyla karşılaşacaklardır.
4 – 9 Diyar içerisinde tapınaklar içinde veya dışında Kaybettiğimiz kutsal isimleri eleştirmek ve aşağılamak sizi sonsuza kadar taşıyacağınız bir lanete mahkum edecektir, Midgard’ta hiçbir ideoloji veya düşünce diğerinden üstün değildir.
5 – Midgard’a yeni giriş yapan vatandaşların atlattıkları travmayı göz önünde bulundurarak onlara daha naif ve sevgiyle yaklaşalım, her ne kadar 9 farkı diyarın vatandaşları olsakta aynı kutsal ağacın kökünden geliyoruz.

6 – Midgard’ta her vatandaş eşit haklara sahiptir, herhangi bir vatandaşın itibarını zedeleyecek davranışlarda bulunmak vaktini halka ayırmış tanrıların gazabıyla karşılaşmanıza sebep olur.

7 – Midgard’ta kimse inandığı düşünce, siyasi tutum yahut dini görüşünden dolayı eleştirme, hakaret etme hakkını kendisinde görmemelidir.

8 – Midgard’a inşaa edilmesini istediğiniz kutsal mekanları tapınağımızın dışında bulunan “istek-öneri” kısmına kazıyabilirsiniz.

9 – Midgard’ta bulunan her tapınak ve kutsal mekanın amacı farklıdır, her tapınak ve kutsal mekanı amacına uygun kullanalım, sizi örnek olarak dilek çeşmesi başında şiirler şarkılar söylerken görmek istemiyoruz.


# sohbet # oyun # eğlenceBeğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

9 Diyar Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları