dcsv.me 🟢 8939 Online
GTA Online Türkiye Avatar
3.972
25.716
25.7K
Üye
4K
Çevrimiçi
65
Ses
109
Boost

GTA Online Türkiye

1.135 Oy
3538 #Oyun Nisan 2022
avatar 7
nowongame @nowongame

Fazla gereksiz kanal ve rol yerine daha düzenli, sade, rahat Discord sunucu tasarımı ve her gün size dost olacak Türk GTA Online oyuncuları ile eğlenceli keyifli bir ortam yaratın!

Grand Theft Auto V merkezli bir oyun ve Discord topluluğuyuz ana odak noktası, oyuncuların bir araya gelebilecekleri sağlıklı bir topluluk oluşturma ve sürdürme düzenli olarak oyun oynayın, sohbet edin ve diğer üyeler ve moderator ile takılın.

Ortaklarımızın ve üyelerimizin desteği sayesinde, aylar içinde neredeyse global olarak büyüyebildik.

Geleceğin nasıl göründüğünü bilmiyoruz, ama biz kesinlikle iyileştirmeyi ve mümkün olan en iyi deneyimi sağlamayı planlıyoruz. Bunu yapabileceğimizi umuyoruz yanımızda sizlerle!

Türkiyenin en büyük Grand Theft Auto V merkezli Discord topluluğu!

cok iyiiiiiiiiiiiiiiii

1. Uygunsuz İçerik ve Dil: Sunucu içerisinde her türlü ayrımcılık, nefret dolu söylem, cinsel içerik veya tehdit içeren içerikleri paylaşmak ve dil kullanmak yasaktır.
2. Özel Mesajlar ve Tartışmalar: Sunucu içinde yaşanan bir tartışmanın özel mesajlar üzerinden devam ettirilmesi veya özel mesajlarla başlayan bir tartışmanın sunucuya yansıtılması yasaktır.
3. İsim Düzenlemeleri: Sunucu içerisindeki isimlerde emoji, sembol, tag veya herhangi bir başka içeriğin bulunması yasaktır.
4. Ayrımcılık ve Hakaret: Dil, din, ırk ayrımcılığı yapmak ve bunlar üzerinden hakarette bulunmak yasaktır.
5. Küfür ve Nefret Söylemi: Sunucu içinde küfür, hakaret, nefret söylemi veya kişilik haklarına zarar verici söylem ve paylaşımlar yasaktır.
6. Kişisel Bilgi Paylaşımı: Kendi veya başkasına ait kişisel bilgileri herkese açık olarak paylaşmak yasaktır.
7. Rahatsız Edici Davranışlar: Üyelere karşı rahatsız edici, tehditkar, aşağılayıcı davranışlarda bulunmak yasaktır.
8. Reklam ve Davetler: Özel mesaj yoluyla kullanıcıları grup sohbetine dahil etmek ve reklam linki göndermek yasaktır.
9. Çatışma ve Gruplaşma: Sunucu içinde diğer üyelerle çatışmalara girmek ve sunucuya karşıt eylemlerde bulunmak yasaktır.
10. İzinsiz Kopyalama ve İçerik Taklidi: Sunucuya ait olan içeriklerin izinsiz olarak kopyalanması veya taklit edilmesi yasaktır.
11. Reklam ve Yasadışı İçerikler: Sunucu içinde her türlü promosyon linki ve reklam, illegal ve yasadışı içerik paylaşımı yasaktır.
12. Spam ve Flood: Sunucu içinde spam yapmak ve flood yapmak yasaktır.
13. Birden Fazla Hesap Kullanımı: Sunucumuza katılmak ve etkinliklere dahil olmak için sadece tek bir hesap kullanabilirsiniz. Birden fazla hesapla katılım sağlamak yasaktır.

14. Hile Kullanımı: Sunucumuzda, GTA Online veya diğer oyunlarda hile kullanımı kesinlikle yasaktır. Adil bir oyun ortamı sağlamak ve diğer oyuncuların deneyimlerini olumsuz etkilememek için hile kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. Bu tür bir davranış tespit edildiğinde, ilgili üyeye uyarı verilir ve gerektiğinde sunucudan uzaklaştırılabilir. Oyunun keyfini çıkarmak için herkesin adil ve dürüst bir şekilde oynaması önemlidir.

G O R A
GÜNÜN SUNUCUSU