A L E N O R Discord Sunucusu

Sunucunun diğer sunuculardan farkı +18 olması ve huzurlu ortamıdır. Dedikodu yok, insanları yargılayan asalak tipler yok, parayla sunucuyu satan ya da sunucuda tanıdıkları olduğu için prestijli davranılan insanlar yok.

- Eklemek istiyorum ki tek amaç eğlenmektir. Her ortam bir şansı hakeder. Belki o şans sizsinizdir. Şanslı olan bizdiriz.

- Girdiğiniz dakika sizi çok hoş karşılayacak kadın ve erkek yetkililer bulacaksınız bunlarla sohbet etmeye doyacağınızı sanmam.

- Yaş ortalamamız 20-29 arasıdır. Kolayca her konuda sohbet edebilirsiniz yargılama olmadan.

- Tag yok, etiket yok, sadece giriyor ve takılmaya başlıyorsunuz, aynı zamanda bir sürü etkileşim ve kaynaşma etkinliği ile baş başa kalıyorsunuz.

- İçerisi discord platformunun en samimi ortamlarından birisi buna tüm yetkili ekibi olarak kefiliz.

- Eğer siz de arkadaşlarınızla erkekli kızlı rahat bir ortam arıyorsanız, sizleri bekliyoruz. Mutlaka bizimle tanışın.

- Sadece sohbet etmiyor aynı zamanda her türlü oyunu da oynuyoruz çok rahat oyun arkadaşı bulabilirsiniz ve tüm sosyal etkinliklerden yararlanabilirsiniz.

- Onun dışında sadece discord platformundan ibaret olmayan dostluklarımızı reel hayatlarımıza da taşımakta sizlere yardımcı oluyoruz. Örneklendirmek gerekirse Toplu buluşmalar, toplu etkinlikler gibi...

- Sunucuya girdiğinizde kayıt yetkililerimiz sizlerle ilgilenecek ve sizleri kayıt edecekler. Kayıt oldukdan sonra mutlaka kurallara göz gezdirin. Sizleri bekliyor olacağız.

    Daha Fazla Göster

    Benzer Discord Sunucuları