Backyard Discord Sunucusu

Evinizin arka bahçesine, Backyard'a hoş geldiniz. Stresli geçen günün yorgunluğunu atıp insanlarla kaliteli sohbet edip bir yandan da oyun oynamak istiyorsan doğru adrestesin çünkü Backyard tam sana göre. Fakat...

Backyard olarak çoğu konuda diğer topluluk sunucularından biraz farklıyız. Neden mi ? Çünkü bu sunucuda...

• Küfüre karşı sıfır tolerans politikası uyguluyoruz. Samimiyet, şaka, makara vb. adı altında dahi küfüre asla göz yummuyoruz.
• Ayrımcılığın hiçbir türlüsünü kabul etmiyoruz. Cinsiyet, ırk, renk, dil, din, inanç, ulusal köken, etnik köken, cinsel kimlik, felsefi ve siyasi görüş, sosyal statü, medeni hal gibi konularda ayrımcılık yapanları sunucumuzda barındırmıyoruz.
• Her selam vereni yetkili olarak almıyoruz. Sunucuda yeterince vakit geçirmemiş, ortama ve kurallara hakim olmayan kullanıcıları yetkili yapmıyoruz.
• Yetkililerimizi sigortalı işçi gibi günlük, haftalık, aylık belirli bir saat çalıştırmaya zorlamıyoruz.
• Sunucuyu doldurmak için kapılarımızı gelene geçene açmıyoruz. Kayıt ekibimizle birlikte bu konuda çok hassas bir çalışma yürütüyor, üyelerimize sunabildiğimiz en kaliteli ve güvenli ortamı sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
• Son olarak belki de en önemlisi; KVKK'ye aykırı hiçbir davranışta bulunmuyor, üyelerimizi de bu konuda sık sık bilgilendiriyoruz. Backyard yönetimi olarak gizliliğiniz bizim için her şeyden ön planda bulunduğundan gizlilik ihlali teşebbüslerinin derhal engelliyoruz.

Daha fazlası için arka bahçeye açılan kapıyı takip et

Benzer Discord Sunucuları