Bn #KAPALI Discord Sunucusu

Merhaba BN sunucusuna hoş geldin!

・Temel amacımız birlikte bulunup güzel vakitler geçirmek.
・Sunucumuzda herkese açık ses kanallarımız ve kendinize özel oluşturabileceğiniz ses kanalı özelliği mevcut.
・Sunucuda yazı/ses aktiflik sürenizle doğru orantılı artan, seviye sistemine bağlı, size verilen roller profilinizi süsleyecektir.
Ayrıyetten istediğin-rolleri-al kanalından size uygun olan rolleri seçerek, sizle tanışmak isteyen birine profilinizde kendiniz hakkında kısaca bilgi vermiş olursunuz.
・Hoşunuza giden video ve fotoğrafları bizle türüne uygun yazılı kanallarda paylaşabilirsiniz.
・Sunucumuzda üyelerimizin de oylarıyla birlikte seçilen zamanlarda, çeşitli etkinlikler düzenlenir.
・Sunucumuzdaki değerli üyelerimizle birlikte şarkı, kitap, şiir, film ve dizi önerilerinin türüne göre yazılı kanallarda paylaşım yapabilirsiniz. Bunları tartışabileceğiniz ses kanalları mevcut.
・Oyun oynayan üyelerimiz için oyun kanalları mevcut, sizle birlikte aynı oyunu oynamak isteyen birini bulup takım arkadaşı olarak eşleşebilirsiniz, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
・Edebiyat ve felsefe severlere ise yazı-köşesi kanalımız, onların tam da duygu ve düşüncelerini yansıtabileceği bir ortam.
・Son olarak siz değerli üyelerimizin bizim için fikirleri çok çok önemli... İstek-öneri-şikayet kısmından olumlu/olumsuz olmaksızın bizimle düşüncelerinizi paylaşabilir, sunucumuzda görmek istediğiniz özelikleri bize iletebilirsiniz.

Benzer Discord Sunucuları