Edit ve Oyun YT Discord Sunucusu

Edit ve Oyun YouTube kanalının resmi Discord sunucusudur. Sunucuda sosyalleşebilir ve yeni videolar hakkında haberdar olabilirsiniz.

TOPLULUK KURALLARIMIZ:
1. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek veya sesli odalarda konuşmak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
2. Yazı kanallarında veya sesli odalarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.
3. Discordtaki bir kullanıcıyı bir konuda bilgisi olmadığı veya az bilgisi olduğu için veya bir konuda hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Böyle durumlarda lütfen olaya kibarca yaklaşın.
4. Yazı kanallarında gereksiz mesajlar yazıp sunucuda gereksiz bir karmaşa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse sunucudan uzaklaştırılacaktır.
5. Discordta dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır, siyasi yazılarınızı siyasi içerikli sunuculara girerek dile getirebilirsiniz, sunucuyu siyasi propaganda için kullananların hesapları yasaklanır.
6. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.
7. Discord sohbet merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Discord birbirinize meydan okuyacak bir yer değildir.
8. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (Telefon numarası, E-Posta adresi, Fotoğraf v.b.)
9. Moderatörler sunucudan sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Discordta yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak ceza veya uyarı almanıza neden olabilir. Sorunlarınızı moderatörlerin özeline mesaj atarak çözünüz.
10. Sunucuda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde yöneticiler sorumluluk kabul etmez.

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Edit ve Oyun YT Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları