GeveZe #ELİTE Discord Sunucusu

Açıklama: Merhaba, GeveZe çok eski dostların yeni insanlar ile tanışmak ve boş zamanları mükemmel ötesine taşımak maksadı ile açılmış, bir çok dc sunucusunun özenip taklit etmeye çalıştığı, fikirsizlerin gelip oda ve rol isimlerini hatta sunucu kurallarının dahil kopyalanarak çalındığı kusursuz bir discord sunucusudur. Kurallara uyduğunuz sürece kesinlikle sorun yaşamayıp çok eğleneceğiniz bir arkadaşlık kuruluşudur.

Sunucu Amacı: Yeni dostlar kazanmak

Sunucu Kuralları:
1. Dini ve Milli değerlere hakaret eden veya en ufak bir şekilde alay edici bir tavır takınan ağır rencide edilerek banlanır.

2. GeveZe için yaş sınırı 18 yaş ve üzeridir.

3. Metin kanallarında küfür ve hakaret etmek yasaktır. Ses kanallarında ise discordumuzda bulunan şahıs/şahıslara küfür etmek yasaktır.

4. Özelde konuşulan herhangi bir şeyi sunucuya yansıtmak, Dedikodu vb. şekilde insanların arkasından konuşarak kaos ortamı oluşturmak, Özellikle ve özellikle şahsi meselelerinin sunucu içerisine yansıtılması yasaktır.

5. Sunucumuzda yetkili veya yetkisiz fark etmeksizin kimsenin kimseden herhangi bir üstünlüğü yoktur, Herkes eşit özgürlüğe sahiptir.Yetkililer yalnızca görev almış arkadaşlarımızdır.

6. Rahatsız olduğunuz bir durum yada Talep ettiğiniz oda, rol, emoji vb. durumlar için yetkililer ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

NOT : GeveZe'ye giren herkes kuralları okumasada okumuş olarak kabul edilir. Kurallar yetkili, üye, özel, tüzel fark etmeksizin herkes için geçerli olmakla birlikte herkese aynı muamele ceza uygulanır.

Benzer Discord Sunucuları