GHOST Discord Sunucusu

SUNUCUNUN KURALLARI:

1. Sunucumuz Erkek alımlarında +23 yaş Kadın alımlarında +18 üzeri alım yapmaktadır.

2. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, çocuk istismarı, taciz, ve diğer tüm kimlik ayrımlarına karşıyız. Bu konular üzerinden en ufak ironi dahi yapılamaz. Yapıldığı veya bu tarz kimliğe sahip insanlar tespit edildiği taktirde tartışmasız bir şekilde kalıcı olarak uzaklaştırılır.

3. İstediğiniz her konuyu saygı çerçevesi içerisinde tartışabilirsiniz. Irk, din, dil, cinsiyet ve kişisel tercihler, kişisel görüşler fark etmeksizin, bu konular üzerinden en ufak düzeyde bile olsa insanların onurunu, gururunu kıracak şekilde, hakaret/küfür ve ironi yapmak yasaktır.

4. Sesli kanallarda rahatsız edici düzeyde ses efektleri kullanmak ve sesinizi aşırı yükseltip konuşmak yasaktır.

5. Sunucu sahibinden habersiz bir şekilde herhangi bir reklam içeren paylaşım atmak, başka bir sunucu linki paylaşmak, bir sunucu üyesine DM üzerinden ya da farklı bir platform dahi olsa sunucu linki atmak, paylaşmak yasaktır.

6. Sunucu üzerinde tanıştığınız bir üye eğer rahatsız oluyorsa iletişim kurmaya çalışmak, özelden yazıp rahatsız etmek yasaktır.

7. Özel mesajlar konuşan kişileri ilgilendirir, ama özel mesaj yolu ile rahatsız edildiğinizi düşünüyorsanız çekinmeden yetkililere bildiriniz.

8. Sohbet kanallarında belli konular dışında her türlü muhabbet edilebilir. Bu konular aşırı cinsellik, çıplaklık (özellikle fotoğraf ve video şeklinde) vb. konulardır.

9. Sunucuda bulunan herkes kurallardan sorumludur, tüm üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir. Herhangi bir kural ihlalinde, kuralları okumuş sayılıp ona göre bir ceza verilir.

10. Sesli sohbet içerisinde ve kamera odalarında video görüntüleri kaydetmek, olası bir taciz şüphesi sebebiyle kesinlikle yasaktır. Tespit edilenler hakkında mutlaka uzaklaştırma uygulanır.

SUNUCUNUN AMACI:

Ghost paylaşacak bir şeyi olduğuna inanan herkesi ve her fikri kucaklamak üzere açılmış dinamik, yenilikçi ve geniş görüşlü bir sunucudur. Başlıca misyonumuz aynı fikir, ilgi ya da muhabbete sahip insanları mutlak saygı çerçevesiyle korunan ortamımızda buluşturmak ve anlatmaya değer olduğunu düşünen her üyemizin fikirlerini hür bir şekilde ifade edebildiği samimi bir ortam sağlamaktır. Saygı ile samimiyet arasındaki çizginin silinmeye yüz tuttuğu şu günlerde aktif moderasyon ekibimizle bunu mümkün kılmak için sürekli uğraş halindeyiz.


SUNUCUMUZA NEDEN KATILMALISINIZ? :

İnanıyoruz ki, cevabı vermeden önce sunucumuza birilerinin neden katılmaması gerektiğini açıklamak bu değerli sorunun anlaşılması için kritik önem taşımaktadır.

Ghost kendi fikri ve zikri dışında hiçbir şeye tahammülü olmayan sabit fikirli insanlar için uygun bir yer değildir. Dünya görüşünüzle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız muhtemelen bizimle pek mutlu olamayacaksınız.

ikincil olarak yine Ghost özgürlük kavramını tam olarak anlayamamış, muğlak bir kavrayışla bu önemli hakkı suistimal edebilecek insanlar için de doğru bir ortam değildir. Özgürlük sadece bir başkasının özgürlük alanına kadar hakkınızdır, sunucumuzda kimse kimsenin hakkını gasp edemez.

son olarak hakkını doğru yollardan ve doğru şekilde aramayı bilmeyen, tartışmayı kavga etmek sanan, sorun çıkarmayı çözmeye tercih eden statik karakterli kimseyi aramızda görmek istemiyoruz.

Anlaşılmak ve bunu deneyimlerken bol bol eğlenmek isteyen, kaliteli vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyen herkes Ghost'a katılmalı. Unutmayın! Kalite asla tesadüf değildir.

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

GHOST Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları