Karavan Discord Sunucusu

Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaş edinebileceğiniz bir iletişim platformu arıyorsanız sizi sanal karavanımıza davet ediyoruz...

Belki bir akşamüstü benzininiz bitti, belki de yolcusu olduğunuz bir kafilenin arasından ayrıldınız. Kim bilir, belki de içinizdeki macera tutkunu karşı koyulması imkansız bir serüvene çıkardı sizi ve açıkçası nereye gideceğinize dair bir fikriniz yok. Bu senaryoların hepsinde size yardımcı olacak dostlara ihtiyacınız olmaz mıydı ? Buz gibi bir akşamda veya yakan güneşin altında umutsuzca kaldırdığınız ele cevap verip frene basan, sizi gideceğiniz yere ulaştıran ve yine kim bilir, birkaç kesişen hayat macerası ve 2 biradan sonra kalıcı bir dost haline gelen ?

Eğer siz de bizler gibi sabit hayatlardan, stabil durumlardan, aynı olaylardan sıkıldıysanız ve aynı zamanda 18 yaş üzeri iseniz okuldan veya mesaiden sonra Karavan'ımıza davetlisiniz. Bizimle beraber kimi zaman ateş başında, bazen de ucu bucağı olmayan otoyollarda, bazen de bir göl kenarında buluşup dostça sohbet etmek isterseniz sizin için el frenini bile çekeriz.

Haydi, gelin birlikte benzin istasyonlarını zengin edelim.

KURALLAR

-Lütfen insanlara karşı önyargılı olmayın.

-Seste ve metin kanallarında insanları rahatsız edecek seviyede küfür etmeyin. Seven var sevmeyen var.

-Üyelere sarkıntılık, tahrik, taciz ve alay etme gibi davranışlardan hoşlanmıyoruz. Lütfen dikkat ediniz.

-Seste yahut metin kanallarında; değerlere, kişiye, din, dil, ırk ve siyasi görüşe hakaret etmeyiniz (Herkes kaldıramayabilir).

-Kırıcı olmaya gerek yok.

-Bir kanaldaki konuşma ortamı size uygun değilse başka bir konuşma kanalına geçebilirsiniz, o anki konuşmayı sabote etmeye gerek yok.

-Sunucu içerisinde olay çıkartmak, aşırı gerginliğe sebebiyet vermek hoş karşılanmaz (Dikkat etmeye çalışınız).

-Metin kanallarında spam, flood (Üst üste gereksizce mesaj atıp metin kanalını sabote etmek) yasaktır.

-Tanışmadan farklı Discord sunucularının reklamını yapmak yönetimle özel bir konuşma hakkı kazanmanızı sağlar (İsterseniz deneyin).

-Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen sorumlu yöneticilere bildiriniz (Göz ardı edilmeyeceğini göreceksiniz).

-Burada bahsedilen kurallar size engel olmak için değil içeride geçirilen vakti kaliteli hale içindir.

-Bu kurallara uyamayacak kişiler atılma durumunda ağlayarak günlüğüne yazabilir (Atılma sebebi açıksa tartışmaya gerek yok).

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Karavan Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları