Mirket - Birlikte Çalışalım! Discord Sunucusu

Mirketler birbirlerine yardımcı olarak ders, meslek, yazılım, tasarım, kitap, bilim, psikoloji, üretkenlik, yabancı dil, ingilizce, mühendislik, matematik, felsefe gibi konularda genel kültür konularında paylaşımlar yaparak genel kültürlerini arttırırlar.

Eğer ders çalışmak, kitap okumak, nitelikli sohbet etmek, günlük hedeflerini yerine getirirken paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsan "Mirket" tam sana göre bir yer.

Mirketlerin uzaktan çalışma motivasyonlarını yerine getirmeleri ve sosyal paylaşımlarda bulunarak birbirlerine katma değerde bulunmaları

😼 Özet
💚 Mirketlere karşı nazik olun
💙 Toplulukta gerçek karakterlerinizle var olun
💛 13+ yaş üstü olun 🙂

🔴 Gerilim Yaratma, Tersleme, Trollük Yapma
Diğer kullanıcıların bu sunucuda kötü bir deneyim yaşamalarına vesile olanlar önce uyarılır sonra engellenir. Eğer insanların sorularını terslerseniz veya genel yorum/davranışlarınızdan ötürü düzenli olarak sunucu içinde gerilim yaratacak olursanız önce uyarılır sonra engellenirsiniz. Saygılı ve düzeyli bir şekilde sohbet edemiyorsanız, değer ve bilgi katamıyorsanız, bu sunucuda sohbet etmeyin.

🔴 Tahrik/Taciz Etme, Alaycı Olma, Dedikodu Yapma
Irkçılık ve bağnazlık yasaktır. Azınlık grupları hedef alan paylaşımlar yasaktır. Tahrik edici, aşağılayıcı, taciz eden ve rahatsız edici yorumlarda bulunmak yasaktır. Durmaksızın alay, komedi, trol, vurdumduymaz, lakayıt, duyarsız yorumlar yaptıkları ve bu nedenle gerilime neden oldukları tespit edilen kişiler engellenecektir. Bu sunucuda bulunmayan kişi ve gruplar hakkında dedikodu yapanlar, onları kötüleyenler, insanları alaya alanlar engellenirler.

🔴 Din ve Siyaset Konuları
Bu sunucuda din ve siyaset sohbetlerine izin verilmemektedir. Gündem meselelerini buradan paylaşmak, toplumun bir kesimini rahatsız edecek paylaşımlar ve göndermelerde bulunmak yasaktır.

🔴 Girip Çıkan Mirketler
Sunucuya 3 defa çıkıp giren Mirketler 4. girişlerinde kabul edilmezler.
🔴 Profil fotoğrafı yada Durum Mesajı
Profil fotoğrafınızda veya durum mesajınızda hakaret, müstehcenlik vs. içeren bir içerik veya metin görülürse sorgusuz banlanırsınız.

🟡 Çalışmak Ve Üretmek İçin Burada Ol
🟡 Kural İhlali Yapanlarla Kavga Yasaktır
🟡 Bireysel Tıbbi Tavsiye Almak da, Vermek de Yasaktır
🟡 Türkçeyi Düzgün Kullanın
🟡 Reklam, Tanıtım, Sponsorluk Yasaktır
🟡 Rolleri Bilinçli Kullanın


# Eğitim # Motivasyon # DersBeğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Mirket - Birlikte Çalışalım! Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları