Public Of Diego #BAKIMDA Discord Sunucusu

Sunucunun Amacı; Public, Sohbet, Eğlence
Yaş Sınırı: Üye yaş sınırı 16, Yetkili Yaş Sınırı 17

-Eğlence,topluluk,oyun,Müzik her türlü alanda etkili sunucu.

-En iyi Arkadaş ortamı,Oyun ortamı.sende bizimle beraber olmak istiyorsan hemen gel!

- Public Of Diego

-------KURALLAR------

° Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek veya sesli odalarda konuşmak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

° Yazı kanallarında veya sesli odalarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.

° Sunucuda gereksiz karmaşa çıkartanlar ve sunucudaki dengeyi bozan kişiler sunucudan direk yasaklanacaktır ve sadece üst yetkili kişiler isterse yasağı açılacaktır

° Sunucuda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır ve sunucudan kalıcı bir şekilde atılırsınız.

°Yetkililer her mesajı göremeyebilirler. Yetkililerden veya sorumlulardan önce görürseniz lütfen hemen bildiriniz.

° Flood, Spam, vb. yapılırsa ilk önce uyarı yapılır devam edilirse Mute işlemi uygulanır.

° Sunucudaki herhangi bir kişiye {kız erkek farketmeksizin} sarkma söz konusu olursa kalıcı bir şekilde sunucudan atılır, ve birdaha giremezsiniz.

° Kullanıcının Sunucuya herhangi bir yol ile katılması ve Sunucuda bulunmaya devam etmesi Kuralları okuduğu ve kabul ettiği anlamına gelir. Kullanıcı bunun bilincinde ve sorumluluğundadır. Kullanıcının, Kuralları okumamış olmasından dolayı doğacak her türlü sonuç işbu Kullanıcının sorumluluğundadır.

° Yöneticiler, bu Kuralların her bir maddesi için İşlem uygulama, mesaj silme ve/veya kayıt tutma hakkına ve yetkisine sahiptir. Yetkililer, Yöneticilerin belirlediği kısıtlamalar dahilinde bu Kuralların her bir maddesi için İşlem uygulama, mesaj silme ve/veya kayıt tutma hakkına ve yetkisine sahiptir.

° Sunucuda sizden büyük insanlar olabilir. Onlara daha saygılı ve güzel bir şekilde konuşun aksi taktirde sunucudan atılırsınız ve yetkili kararı ile geri alınırsınız.

° Sunucuyu aşağılamak, yetkili ve yöneticilere hakaret etmek yasaktır kalıcı olarak sunucudan atılırsınız.

° Açıklık içeren, epilepsiyi tetikleyen veya pornografik içerikler gibi fakat sadece bunlarla da sınırlı olmayan medyanın dağıtımı dahil herhangi bir uygunsuz içerik yayınlamak kesinlikle yasaktır, kalıcı olarak sunucudan atılma sebebidir.

° Yasaklar, raporlar, biletler, itirazlar, başvurular veya ekip hakkında eleştirileri tartışmak kesinlikle yasaktır.

° Kullanıcı hesabınıza işlenen cezalar; eğer başka bir Discord hesabına geçerseniz, aldığınız önceki yasaklarınız yine o hesapta da geçerli olacak. {Cezaların süresi dolmaz}

° Resimler yaş kısıtlamasına ve iş ahlakına uygun olmalıdır. Cinsellik, kan vs. olanlar iste ilk uyarılır ardından sunucudan atılır ve sadece üst yetkili kararı ile geri alınır.

° Sunucuda reklam, satış yapmak İzin veya anlaşma yapılmadan yasaktır.

° Kanalları amacı dışında kullanmak kesinlikle yasaktır.

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Public Of Diego #BAKIMDA Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları