Seboş Chan Discord Sunucusu

Türkçe anime, manga, webtoon sunucusu Seboş Chan.
Detaylı kafa karıştırmayan kanallar ve roller. Sesli veya yazılı aktiflik ödülü olarak alınan seviye rolleri, her role özel ayrıcalık. Aktif yetkili ekibi, samimi sohbet. Bir sürü çeşit oyun botları ve sunucunun kendine özel botları ile yaşayacağınız deneyimi daha da keyifli hale getirmek istiyoruz.
Oyuncular için tercihen alınabilen bedava oyun bildirimleri ile haberlerden geri bırakmayıp. Tercihe bağlı alacağınız ve sunucuda yaşadığınız deneyimi arttıracak roller sunuyoruz.
Saygı çerçevesini bozmadan, Türk anime topluluğunu büyütmeyi, insanlara yeni önerilerde bulunarak farklı tatlar tattırarak yaşadıkları deneyimi arttırmayı hedefliyoruz. Bu yolda bizimle yürürseniz yolun sonunun güneşli olduğunu daha erken görebiliriz.
Küfürün yasak olduğu, her ortamda bulunan toxicliğin yasak olduğu, cinsel, ırkçı ve küçük düşürücü her şeyin sunucu içerisinde empatiden yoksun diğer şeyler gibi yasak olduğunu ve temiz bir ortam kurmayı hedeflediğimizi söylemek isterim. Farklı farklı insanları ortak bir topluluğun çatısı altına sokup herkese daha renkli bir yol çizmek için sunucumuza bekliyoruz.

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Seboş Chan Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları