SEPULTURA #BAKIM ⧨ Discord Sunucusu

Sunucumuz uzun zamandır bakımdaydı sizlerin karşısına hatasız,eksiksiz çıkmak için geliştirdik sabrettik. Sunucunun durumu hala bakımda 5-10 gün içersine kadar aktif hale getireceğiz ekibimiz ile birlikte. Bu süre içersinde sizleri sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Sunucumuza çeşitli insanlar toplayarak eğlenceli vakit geçirmeye çalışıyoruz. Yetkili alımı çekilişler yapıyoruz. Herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

DİSCORD SUNUCU KURALLARI;

Sunucumuz içerisinde geçerli ve uyulması zorunlu kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar sizlerin daha iyi ve daha huzurlu bir sunucu ve sohbet ortamı kurulması için koyulmuştur.

Bu kuralların ihlâli durumunda ihlâl edilen kurala göre yaptırım uygulanır. Eğer ihlâl edilen kural normal düzeyde ise ilk olarak susturma cezası alır ve ihlâlin devamında sunucudan uzaklaştırılır. Aşağıda geçerli olan kurallar verilmiştir:

Direkt mesaj, ses ve metin kanalları üzerinden reklam içeriği ve başka platformun adının geçmesi yasaktır. Yapılmaması arz ediyoruz. Bu durum içerisinde kalan ve durumu hala devam ettiren kişilere gerekli ceza-i işlem uygulanacaktır.

Ses ve metin kanalları üzerinden tartışma ve iğneleyici konuşmalar yapılması yasaktır. Eğer bu konuşmaların uzatılıp kavga durumuna kadar getirilse kişilere ağır yaptırımlar uygulanacaktır.

Ses ve metin kanalları üzerinden siyaset içerikli konuşmalar (her durum) yasaktır.

Yaş, cinsiyet, din, dil ırk ayrımı yapılması kesinlikle yasaktır.

Yapılması durumunda kişilere ağır yaptırımlar uygulanacaktır.

Metin kanallarında yazı seli (flood, spam) yapılması, ses kanalları da ise cızırtı, stereo kullanımı, bağırma-çağırma, yüksek ses yani kulağı rahatsız edecek her durumun yapılması yasaktır. Bu durum ile karşılaşılırsa kişilere ağır yaptırımlar uygulanacaktır. Uygunsuz fotoğraflar paylaşılması yasaktır ve bunu devam ettirmek yasaktır. Bu durum ile karşılaşılırsa kişilere ağır yaptırımlar uygulanacaktır.
-Sunucu bakımda olduğu için kurallar devre dışı..


# public # çekiliş # eğlenceBeğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

SEPULTURA #BAKIM ⧨ Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları