Zümrüdü Anka Discord Sunucusu

Zümrüdü Anka Discord sunucumuz her yaştan üyeye kapısını açık tutmaktadır. İçinde birçok özelliği barındıran sunucumuz her yaştan üyenin rahatlığı için tasarlanmıştır. Bunların içerisinde her sunucuda olduğu gibi genel sohbet odaları, resim kanalları, rol alma kanalları ve müzik kanalları olduğu gibi bunların haricinde oyuncu üyelerimiz için her oyuna özgü kişi sayısıyla (5) sınırlı özel odalar, sohbet için kişi sayısıyla sınırlı özel sohbet odaları (2, 3 ve 4'e kişilik) , YKS-LGS sınavlarına hazırlanan üyelere özel rol ve özel odalar. Daha birçok aktivite için yetkililer olarak çalışmamız devam ediyor. Katılan üyelerimizin talepleri doğrultusunda gelişmeye devam edeceğiz.

Sunucumuz her yaştan üyeye kapısını açık tutmaktadır. İçerisinde sohbet, oyun, müzik ve bunlara ek olarak YKS-LGS sınavıan hazırlanan üyelere özel ders kanalları bulunuyor. Sunucumuzda 7/24 destek alabileceğiniz yetkililerimiz de ayrı bir özellik! Sunucunun kuralları gereği sizi rahatsız eden, etmeye çalışan tüm üyeler yaşanılan olaya göre uyarılacak veya yasaklanacaktır.

SUNUCU KURALLARIMIZ

1- Dini, milli ve ailevi değerlere hakaret, sebebi ne olursa olsun kalıcı yasaklanmanıza sebep olacaktır.

2- Hiçbir üye başka bir üyeyi rahatsız etme hakkına sahip değildir, rahatsızlık verme durumuna göre uyarılır ya da yasaklanır.

3- Genelden veya özelden reklam yaptığı tespit edilen kişiler direk olarak yasaklanır.

4- #💬・genel-sohbet kanalında argo/küfür kullanımı yasaktır, #🔞・sohbet-18 argo/küfür kullanımı serbesttir.

5- Özelde konuşulanları sunucuya yansıtmak, birini rencide etmeye çalışmak, kaos ortamı yaratmaya çalışmak; kısacası şahsi sorunlarınızı sunucuya yansıtmak yasaktır.

6- Rol talebinde bulunmak için <#861177583398944788> kanalına istediğiniz rolü belirtebilirsiniz. Yetkili kişiler gördüklerinde uygun veya uygun olmadığını belirleyip bu duruma göre işlem yapacaklardır.

7- Sunucu ile ilgili şikayet/öneri/istek taleplerinizi #💭・şikayet-öneri-istek kanalından belirtebilirsiniz. Özel durumlar için yetkili kişilere özel mesaj göndererek durumu belirtebilirsiniz.

8- Sunucuya sürekli olarak gir-çık yapamazsınız, bunu dikkate alarak hareket etmeniz rica olunur.

NOT: Zümrüdü Anka sunucusuna katılan tüm üyeler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Yaşanan ihlallerde bu durum dikkate alınarak işlem uygulanır. Uygulanan işleme itiraz olarak "kuralları bilmiyordum, kurallardan haberim yoktu" vb. sebepler kabul edilmez.

  İstatistik

Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

Zümrüdü Anka Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Discord Sunucuları